De jungle van de antico’s! Wat? Waar? Wanneer?
- 16/04/202320u30 - 22u00
- Organisator: Triverius
- Locatie: AZ Sint-Elisabeth, Kwarts (route 111, 3e verdieping)

Inhoud
Tijdens deze bijscholing ontdek je hoe, wanneer en waar je anticoagulantia voorschrijft om de vorming van bloedstolsels te voorkomen of te verminderen.
Programma
- 20u30: ontvangst
- 21u00: plenaire sessie
- 22u00: einde
Spreker
Praktisch
- 16 april 2024, 20u30 – 22u00
- Broodjes inbegrepen
- Kostprijs: het lidgeld voor Triverius bedraagt €60 (over te schrijven op BE45 4465 6372 0189)
Jij bepaalt mee de onderwerpen!
- Met Triverius willen we hands-on onderwerpen behandelen die een directe impact hebben op je praktijk als huisarts.
- Zou jij graag meer willen weten over een bepaald item, laat het ons weten en wij behandelen het graag op één van onze Triverius-avonden.
Over Triverius
- Triverius werd bijna 50 jaar geleden opgericht door pediater Christian Bossuyt en huisarts Jan Machtelinckx.
- Het doel was om de relatie tussen huisartsen en specialisten van het AZ Sint-Elisabeth ziekenhuis te bevorderen door maandelijkse wetenschappelijke bijscholingen te houden.
- Na een lange periode waarin er onder meer door COVID minder contact was tussen de huisartsen en specialisten, werd Triverius begin september 2022 nieuw leven ingeblazen.